Ataşehir İkinci El Yatak Odası

Her çeşit eşya bulunan Akın spot firmamızda onlarca çeşit Ataşehir ikinci el yatak odası çeşitleri bulunmaktadır. Bakımlı ve tertemiz eşyalara çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda ister tüm takım halinde ister yatak, gardolap, konsol şeklinde ayrı ayrı da talep edebilirsiniz.

İkinci el ev eşyası olarak talep edecek olduğunuz tüm eşya çeşitleri firmamızda bulunmaktadır. Sizlere eşyaları en uygun fiyatlar ile satışını sağlayarak bütçenizi zorlamadan alışveriş imkanı sunuyoruz.

2019 yılı tasarımlı trend yatak odası çeşitlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü tüm Ataşehir bölgesine ikinci el eşya alım satım hizmetimiz bulunmaktadır. Ataşehir ikinci el eşya alanlar yazımızdan ekiplerimizin hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Gardolap Çeşitleri

Ataşehir ikinci el yatak odası çeşitlerimizin haricinde sadece gardolap çeşitlerimizde bulunmaktadır. Kapaklı dolap modellerimiz yada alan daraltmak isterseniz sürgülü dolap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Onlarca çeşit dolap çeşidi firmamızda bulunmaktadır. Ekiplerimiz ile telefon ile irtibata yada whatsapp uygulaması üzerinden talep ve bilgi isteyebilirsiniz.

ataşehir ikinci el yatak odası ataşehir ikinci el yatak odası

İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan tüm eşyalar bakıma girmesi sebebi ile tüm eşya çeşitleri tertemiz satışa sunulmaktadır. İkinci el eşya denildiği zaman akla kullanılmış olduğu gelmesi gayet normaldir. Fakat ikinci el eşya ürünlerinin en büyük avantajı kısa süreli kullanılmış olanlarının da mevcut olmasıdır.

Marka değeri büyük bir firmadan yüksek rakamlar ödeyerek bütçenizi zorlamak yerine 1 ay gibi bir süre kullanılmış eşyalara çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 

Ataşehir Garantili Eşyalar

Bazı eşya çeşitlerinin kısa süreli kullanılmış olma sebebi ile 2 yıl daha garanti süreleri devam etmektedir. Aile bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunarak sizlere garantili ikinci el eşya seçenekleri sunmaktayız.

Ataşehir de tüm mahallelerine hizmet verilmektedir. Batı Ataşehir yada doğu Ataşehir fark etmeksizin aynı gün kısa sürede ikinci el eşya hizmeti verilmektedir. Akın spot güvenilir ve işini özveri ile yaparak hizmet alanını tüm İstanbul ilçelerine yaymıştır. Daima müşterilerimize en iyi seçenekleri sunarak ihtiyacınız olabilecek tüm eşyaları mağazalarımızda bulundurmaktayız.

Bizler ile iletişime geçen yada mağazalarımızı ziyaret eden misafirlerimiz ikinci el ev eşyası olarak bulamayacağı hiç bir eşya yoktur.Bir cevap yazın

Şimdi Ara