Ümraniye İkinci El Bilgisayar Alanlar

Akın spot mağazalarında binlerce çeşit eşya seçeneğini en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ümraniye ikinci el bilgisayar alanlar hizmetini firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Bir evin ihtiyacı olabilecek tüm eşya çeşitlerini 2019 yılında da bulundurmaktayız.

Diz üstü ve masaüstü bilgisayar çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kullanmadığınız yada değiştirmek istediğiniz bilgisayarları Ümraniye ikinci el bilgisayar alanlar ekibimize yüksek fiyatlar ile satabilirsiniz.

Tüm Pc ve mobil cihazlar tarafımızca formatlanarak kullanıma açık şekilde teslim edilmektedir. Bir çok kurum ile anlaşmalarımız sayesinde yıllık olarak kullanılan ürünleri ikinci el eşya olarak satın almaktayız. Ümraniye ikinci el eşya alanlar yazımızda da belirttiğimiz gibi ekiplerimiz günün her saati sahada aktif hizmet vermektedir.

İkinci El Elektronik Eşya Alırken Dikkat!

Tüm ikinci el eşya ürünlerini satın alırken bir çok hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle ikinci el elektronik eşyalarda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Kontrol etmeden satın aldığınız tüm elektronik eşyaların arıza vermesi durumlarında satıcıya ispatlamanız gerekebilir.

Bu sebeple İkinci el elektronik eşya alırken,

  1. Mutlaka fişe takılarak cihazı açmak gerekli,
  2. Tüm fonksiyonları ayrı ayrı denenmeli,
  3. Bilgisayarda özellikle ekran ve klavye kontrol edilmeli,
  4. Fişe takılarak bir süre beklenmeli ve cihazın ısısı kontrol edilmeli,
  5. Ses sistemlerinde kolonlar tek tek analiz edilmeli,
  6. Bulaşık ve çamaşır makinesi boş da olsa çalıştırılmalıdır.

İkinci el eşya satın alırken muhakkak bu seçenekler yapılarak alınırsa herhangi bir problem ile karşılaşmadan ‘sorunsuz kullanım‘ sağlanacaktır.

Garanti ve Teknik Servis Desteği

Akın spot firmamız tarafından yüzlerce ikinci el eşya ürünlerimiz için garanti kapsamı sunulmaktadır. İkinci el eşya alanlar ekibimiz tarafından satın alınan tüm eşyaların tarafımızca bakımlardan geçmesi sebebi ile garanti verilebilmektedir.

İkinci el eşya alımı gerçekleştirirken herhangi bir deneme yapmasanız bile oluşabilecek arıza durumlarında anında ekiplerimiz müdahale edecektir. Eşya alımı ve sonrasında satış sonrası desteği sağlayarak mağduriyet yaşamadan satmış olduğumuz tüm ikinci el eşya ürünlerimizin sorumluluğunu almaktayız.

Tüm eşya sökme, montajlama ve taşıma hizmetimizde oluşabilecek kusur ve hatalardan akın spot firmamız sorumludur. Ümraniye bölgesinde en uygun fiyatlar ve garantili ikinci el eşya ürünleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara