Sultanbeyli İkinci El Yatak Odası

Sultanbeyli ve tüm civar semtlerinde aynı gün alışveriş imkanı sunmaktayız. Sultanbeyli ikinci el yatak odası alım satım işlemlerini akın spot firmamızdan en iyi fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. En iyi fiyatlar ile en hızlı adrese ulaşımı firmamız sağlamaktadır.

Her renk ve tarz ikinci el yatak odası çeşitleri olan firmamızda fiyatlarımızda 2019 yılına özel indirimler bulunmaktadır. Şayet satmak istediğiniz tüm yatak odası takımlarını firmamızdan aynı gün ödemesini alarak teslim edebilirsiniz. Tüm alım ve satım işlemlerinde taşıma, montajlama ve sökme gibi durumlarda fazladan ödeme alınmayarak ücretsiz yapılmaktadır.

Sultanbeyli ikinci el yatak odası olarak satışa sunduğumuz tüm ürünleri mağazalarımız haricinde bazı satış siteleri ve sosyal paylaşım platformlarında da bulunmaktadır.

Bizlere telefon açarak satmak istediğiniz eşya olduğunu bildirmeniz yeterli olacaktır. İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek hangi çeşit olursa olsun eşyalarınıza fiyat belirleyecektir. Verilen teklifimizi uygun görmeniz durumunda önce ödeme yapılacak olup ardında eşyalarınız teslim alınacaktır.

Dilerseniz yatak odasını takım halinde dilerseniz de baza, dolap ve konsol gibi ayrı ayrı satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Sultanbeyli’de Satın Alınan Eşyaların Bakımları

Satın alınan tüm eşyalar bakımlardan geçerek Sultanbeyli ikinci el yatak odası olarak satışa çıkmaktadır. Akın spot firmamızın bugünlere gelmesinde ki en büyük fark temiz iş yapıyor ve temiz eşya hizmeti veriyor olmasıdır. Tamire ihtiyacı olan yada temizliğe ihtiyacı olan tüm eşyaların bakımları yapılarak sıfır ayarında tertemiz şekilde satışa çıkartılmaktadır.

Bakımlı ikinci el eşya satıyor olmamız sebebi ile tüm İstanbul sınırları içerisinde daima tercih sebebi olmaktayız. Kısa sürede tüm ilçelere tüm alım satım hizmeti verilmektedir. İkinci el yatak odası alanlar ekiplerimiz en iyi fiyatları sizlere teklif etmesinden ötürü zarar etmeden eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bir diğer bizi ayıran hizmetimiz ise bünyemizde bulunan ‘mobil gezici ekiplerimiz’ sayesinde dakikalar içerisinde hizmet vermekteyiz. Hiç bir müşterimiz bekletilmeden kısa sürede hizmet almayı hak etmektedir. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar yazımız okuyarak da bölgenizdeki eşya alım hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultanbeyli İkinci El Ofis Eşyası

Yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bizde ‘yok’ demeyi başarısızlık olarak değerlendirerek tüm ev ve ofis eşyası ihtiyacı olan ürünleri satış kanallarımızda bulunmaktadır.

Sultanbeyli ikinci el ofis mobilyası yada çalışma masası gibi olarak onlarca çeşit modeller bulunmaktadır. Çeşitli koltuk takımlarından ofis tipi buzdolabına kadar ihtiyacınız olan tüm ikinci el eşya ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

İkinci el eşya olarak satın alacak olduğunuz tüm ürünlerde taşıma ve kurulum gibi hizmetler ekiplerimiz tarafından sağlanır. 2019 yılına özel en iyi fiyatlar ile tertemiz eşyalar için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara