Pendik 2. El Dolap

Pendik bölgesinde tüm 2. el eşya alışverişlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Pendik 2. el dolap çeşitleri arayışınız var ise temiz sıfır ayarında seçenekler sunabilmekteyiz. Kapak yada sürgülü dolap çeşitleri olarak her model eşya bulunmaktadır. Satmak istediğiniz tüm eşyalarınız 1 iş günü içerisinde satın almaktayız. Hali hazırda kullandığınız dolapların gerek ebatları yada iç rafları artık yeterli gelmiyor olabilir. Bu gibi durumlarda elinizdeki gardıropları firmamıza satabilir ve yerine yenisini alabilirsiniz.

İster yatak odanızda ister çalışma odanızda isterseniz de ayakkabılık olarak kullanabileceğiniz dolap çeşitlerimiz mevcuttur.

Firmamızda her renk ve modelde ister 2, 3, 4 kapaklı gibi çeşitlerde Pendik 2. el dolap modellerimiz bulunmaktadır. En iyi fiyatlar ile alım satım işlemlerinizi Akın spot mağaza ve ekiplerinden gerçekleştirebilirsiniz. Pendik bölgesinde satmak istediğiniz eşyalar için aynı gün Pendik ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz hizmet vermektedir.

İkinci el eşya alışveriş işlemlerinizi kısa sürede ve en iyi fiyatlarla Akın spot mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Pendik 2. El Gardırop

Dolap, gardırop(gardolap) gibi ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Her çeşit ev ve ofis eşyası alım satım mağazası olan firmamız tamamiyle uzmanlardan oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

Pendik 2. el dolap gibi satmak istediğiniz eşyalara kimi değerinde kimi ise çok düşük fiyatlar teklif edecektir.

Bu gibi durumlarda bir kaç firmadan teklif alınarak en iyi fiyata satabilirsiniz. Eski günlerdeki gibi eşyanız ile beraber tek tek firma dolaşmanıza gerek kalmadan çeşitli mobil uygulamalar sayesinde eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz.

Pendik ilçesindeki tüm mahallelerde 1 iş günü içerisinde ikinci el ev eşyası alım satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Vaktin ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyor ve değerli vaktinizi boşa harcamadan alışveriş imkanı sunuyoruz.

En iyi fiyatlar ve sıfır ayarında eşyalar için telefon etmeniz yeterli olacaktır.

 

Pendik Eşya Alımlarında Kontroller

İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan tüm eşyalarda çeşitli çalışamalar gerçekleştirilerek eşya sıfır ayarına getirilmektedir.

  • Menteşe kontrolleri ve yenilenmesi
  • Ayak kısımlarında su alma, şişme ve sağlamlık kontrolü
  • Sürgülü kapakların sürgü kanalları tekerlek kontrolü
  • Dış görünüm temizliği ve gerekli ise yeniden boyanması

Mağazalarımızda ve web sitemizde bulunan bir çok dolap ve gardırop çeşitlerinde indirimler uygulanmaktadır. İhtiyaç olması durumunda hızlı ve güvenilir şekilde eşya alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Pendik ilçesinde günün her saati hizmet veren firmamızdan ikinci el eşya alışveriş hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. Sıfırdan farksız eşyalara sahip olabilmek için akın spot fırsat mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara