Kavacık İkinci El Televizyon

Kavacık ikinci el televizyon satanlar olarak arayışlarınızda yüzlerce çeşit tv mağazalarımızda bulunmaktadır. Akın spot işletmemizde yeni eski her çeşit ikinci el televizyon bulunmaktadır. İkinci el eşya olarak satışa sunulmasından ötürü fiyatları çok uygun olarak vitrinlerimiz de yer almaktadır.

İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan televizyonlar bakım ve temizliklerden geçerek satışa çıkmaktadır. Kusursuz denilebilecek kadar detaylı temizliklerden geçen ikinci el eşya çeşitleri sıfırdan farksız olarak satılmaktadır. Uygun ve temiz eşya satışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan ötürü daima öncü firma olarak gösterilmekteyiz.

Çalışmalarımızı profesyonelce gerçekleştirerek oluşabilecek tüm mağduriyetleri ortadan kaldırmaktayız. İstanbul tüm ilçe ve semtlerine hizmet sağlayan akın spot firması aynı gün vaktinizi harcamadan Kavacık ikinci el televizyon alım satım hizmeti vermektedir.

Kavacık Temiz Eşya Seçenekleri

Profesyonelce hizmet sağlayan akın spot firmasında tüm ikinci el ev eşyası çeşitleri bulunmaktadır. Her ürünün çeşitleri yeni eski modelleri en temiz şekilde satışa sunulmaktadır. Kavacık ikinci el televizyon olarak alım satım hizmeti verilenlerden bazıları,

  1. Led tv,
  2. Lcd tv,
  3. Oled tv,
  4. Smart tv
  5. Plazma,
  6. 4k Lcd,

25 inç ekrandan 146 inç ekrana kadar tüm çeşitleri mevcuttur. Kavacık ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından tüm satın alınan eşya çeşitleri kusursuz hale gelene kadar bakımlardan geçmektedir. Bakım çalışmaları sebebi ile tüm satın alacak olduğunuz ikinci el eşya ürünlerini uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm temizliği ve sağlamlaştırma çalışmalarından sonra sizlerin beğenisi için vitrinlerimiz de satışa sunulmaktadır.

Firmamızdan asla kötü durumda eskimiş yada ömrünü tüketmiş eşya çeşitleri bulunmamaktadır. Akın spot firmasından satın alacak olduğunuz yüzlerce ikinci el eşya ürünlerinde firma ‘garantimiz bulunmaktadır’.

Kavacık İkinci El Televizyon

Kavacık ikinci el televizyon olarak satışa sunduğumuz bir çok televizyonun birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Kimisinde jak girişleri bulunuyorken 2019 modellerde Hdmı, usb girişleri de bulunmaktadır. Bu sebeple ister bilgisayar isterseniz de oyun konsollarını çok rahat şekilde bağlayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kavacık Her Çeşit Eşya Mağazası

Kavacık bölgesinde aynı gün hizmet sağlayan firmamız oluşabilecek tüm eşya ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yatak odası yada playstation çeşitlerine kadar her ürünü ikinci el eşya olarak çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Çağrı merkezimize ulaşarak eşya resimleri yada videoları talep edebilirsiniz. Resimlerden eşyaları beğenmeniz durumunda dilerseniz ayrıntılı video yada eşyayı satın almak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Aynı gün adresinize gelinerek eşyaların kurulumu, montajı gibi işlemler tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır. 7/24 çağrı merkezimizden firmamıza ulaşabilir ve günün her saati alışveriş 2. el eşya alışveriş hizmeti alabilirsiniz.Bir cevap yazın

Şimdi Ara