İstanbul Spot Eşya

İstanbul ilçelerinde ucuz eşya mağazası olarak aynı gün hizmet vermekteyiz. İstanbul spot eşya olarak evinizde kullanabileceğiniz yüzlerce kutusunda kullanılmamış eşyalar bulunmaktadır. Bir çok firma ile anlaşmamız gereği yılın belli dönemlerinde mağazamıza onlarca sıfır eşya gelmektedir. Toptan ve uygun fiyatlar ile satın almamızdan ötürü satış vitrinlerinde uygun fiyatlar ile bulunmaktadır.

Her bütçeye uygun eşya çeşitleri sunan akın spot firmamızda yüzlerce çeşit her evin ihtiyacı ürünler bulunmaktadır. Örneğin belirli markalardan yüksek fiyatlar ile satın alacak olduğunuz eşyaları İstanbul tüm ilçelerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bütçenizi zorlamak yerine kullanılmamış ve garanti süreleri devam eden eşyaları uygun rakamlar ile alma şansına sahipseniz.

Bir çok kişi tarafından fırsat mağazası olarak bilinen firmamız spot eşya çeşitlerini hem temiz hemde en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Yıllardır tercih ediliyor olmamız ve piyasa şartlarına göre en iyi fiyatları sunuyor olmamızdan ötürü İstanbul ilçelerine hemen her gün alışveriş hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Spot Eşya Çeşitleri

İkinci el eşya ve spot eşya olarak mağazamızda binlerce çeşit eşya bulunmaktadır. Evlerinizde değiştirmek yada satın almak istediğiniz eşyalar için ister ikinci el eşya olarak isterseniz de spot eşya olarak satın alabilirsiniz. Bir çok ikinci el eşya çeşidimiz sıfır ayarında ve çok kısa süre kullanılmıştır. Hızlı eşya sirkülasyonu olması sebebi ile en uygun fiyatlar ile alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Akın spot mağazalarından İstanbul spot eşya olarak satın alabileceğiniz bazı eşyalar,

 1. Televizyon
 2. Buzdolabı
 3. Çamaşır Makinesi
 4. Bulaşık Makinesi
 5. Fırın
 6. Ankastre
 7. Mikrodalga
 8. Derin Dondurucu
 9. Koltuk Takımı
 10. Tv Ünitesi
 11. Yemek Masası
 12. Zigon
 13. Sehpa
 14. Çekyat
 15. Karyola
 16. Berjer
 17. Yatak Odası
 18. Baza
 19. Gardolap
 20. Dolap
 21. Ayakkabılık

İstanbul 2. El Eşya Temizliği

İstanbul da bulunan tüm ilçelere hizmet veren firmamız kısa sürede tüm adreslere ulaşım sağlanmaktadır. Bölgelerde bulunan ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz bizlere ulaştığınızda adeta zamanla yarışarak adresinize gelmektedirler. Satın alacak oldukları tüm eşyalar iç aksanı ve dış görünümü temizlenmektedir.

Satın almış olduğunuz ikinci el eşya çeşitleri dahi temiz olması gerekmektedir. Fiyatı her ne olursa olsun satın almak için ödenen fiyatın karşılığı daima temiz eşyalar olmalıdır. Akın spot firmasında her çeşit bütçeye uygun eşya çeşitleri bulunmaktadır. Fakat kullanıma uygun olmayan eskimiş hasarlı hiç bir ürün bulunmamaktadır.

Tertemiz olacak şekilde tüm eşyalar çeşitli çalışmalardan geçerek satın alacak olan müşterilerimizin uzun süre kullanım sağlamaları hedeflenmektedir.Bir cevap yazın

Şimdi Ara